Biotowns
Biotowns
Biotowns
Romanian Magyar English
Biotowns

Concursul de desene de la Timispara



Vasile Ioana - ECO Şcoala cu clasele I-VIII nr. 16 TAKE IONESCU
DESEN CÂŞTIGĂTOR




Balint Francisca - Liceul Teoretic William Shakespeare



Chiriţă Alina - Liceul Teoretic William Shakespeare



Costea Horia - Liceul Teoretic William Shakespeare Timişoara



Menţeanu Letiţia - Liceul Teoretic William Shakespeare Timişoara



Păuleţ Andrei - Liceul Teoretic William Shakespeare Timişoara



Petoi Loredana - Liceul Teoretic William Shakespeare Timişoara



Fortiş Victor Ştefan - Liceul Grigore Miosil Timişoara



Haag Leila - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 7 Timişoara



Jurca Maria Denisa - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 7 Timişoara



Lebădă Iyabela - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 7 Timişoara



Lupu Anamaria - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 7 Timişoara



Luţ Maria - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 16 TAKE IONESCU Timişoara



Milutin Denisa - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 7 Timişoara



Piele Andreea -  Şcoala cu clasele I-VIII nr. 7 Timişoara



Popov Snejana - Colegiul Naţional Bănăţean Timişoara



Robescu Mara - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 16 TAKE IONESCU Timişoara



Roman Clara - Angela - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 7 Timişoara



Savin Casiana Timeea - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 7 Timişoara



Severineanu Iulia - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 7 Timişoara



Sicoe Andreea - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 7 Timişoara



Ticiu Diana - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 18 Timişoara



Tuhasu Timea - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 16 TAKE IONESCU Timişoara



Turcu David - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 16 TAKE IONESCU  Timişoara



Voineasa Ana - Maria - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 7 Timişoara



Popa Melisa - Liceul Teoretic William Shakespeare Timişoara



Motoş Letiţia - Şcoala cu Clasele I-VIII AVRAM IANCU din Timişoara



Strava Georgiana - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 19 Timişoara



Anghel Haritina - Liceul Pedagogic Timişoara



Atinge Fabial - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 7 Sfanta Maria Timişoara



Bojin Mara - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 18 Timişoara



Bordean Carina - Ioana - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 16 TAKE IONESCU Timişoara



Butuşină - Popescu Iarina - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 16 TAKE IONESCU Timişoara



Coleci Darius - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 7 Sfânta Maria Timişoara



Cosma Daria - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 7 Timişoara



Dragan Raluca - Liceul Pedagogic din Timişoara



Dumitru Ana - Maria - Şcoala cu clasele I-VIII nr. 16 Timişoara



Turbuc Diana - Colegiul Naţional Bănăţean Timişoara